Перед громадою звітував Михайлівський сільський голова В.Ніколаєнко

Дата: 17.02.2020 10:38

14 лютого 2020 року в приміщенні будинку культури відбулися збори-сходи громадян с.Михайлівка. Очільник громади привітав учасників зібрання, представив громаді гостей з району. У заході взяли участь: перший заступник голови Тульчинської районної державної адміністрації О.Боровський, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації М.Шевчук, завідувач сектору відділу житлових субсидій управління соціального захисту населення райдержадміністрації С.Заступайло, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги В.Нечипорук, начальник  Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» В.Кавун, дільничний інспектор Р.Брижатий, регіональний директор філії МХП «Зернопродукт» С.Тищенко, провідний менеджер з питань регіонального розвитку П.Андрієць, депутати сільської ради, жителі села.