Управління соціального захисту населення інформує: до уваги осіб з інвалідністю!

Дата: 19.02.2020 10:22

Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією

«Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» презентують Проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні», який спрямовано на підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.

Онлайн-курси на основі платформи «Прометеус» є безоплатними та триватимуть наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація бажаючих взяти участь у проекті почалася з 05 лютого 2020 року.

Навчання розпочнеться з 05 березня  поточного року та триватиме 14 тижнів, ще тиждень - на складання тестів та отримання сертифікатів, а далі конкурси на вакантні посади

За більш детальною інформацією необхідно звернутись до управління соціального захисту населення м.Тульчин ,вул..М.Леонтовича,1,  кімната 109, телефон 2-24-56.