Оперативний штаб інформує

Дата: 25.03.2020 11:30

Шановні підприємці!

З метою дотриманні вимог, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), в першу чергу придбайте для своїх працівників засобами індивідуального захисту від пандемії коронавірусу,

а саме:
• маски респіраторні та медичні;
• дезінфікуючі засоби для рук;
• рукавички нестерильні та стерильні;
• дезінфікуючі засоби для поверхонь та підлоги;
• лампи/пристрої для знезараження приміщень.
Крім цього, зробіть розмітку щодо безпечної відстані в касових зонах та, в разі необхідності, на вулиці, а також здійснюйте постійне вологе прибирання та санацію приміщення, встановлюйте засоби дезінфекції  та одноразові рукавички на входах. Також працюйте над тим, щоб обмежити максимально допустиму одночасну кількість людей у приміщенні магазину  не більше 10 осіб. Всі працівники вашого закладу мають ходити у респіраторних масках, а також дотримуватись правил особистої гігієни.

Також у відповідності до пункту 4  Протоколу №10 від 24.03.2020 року районної комісії ТЕБ та НС  керівників органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання зобов’язано здійснювати доступ відвідувачів та покупців лише за наявності масок на час дії карантинних обмежень.