Засідання оперативного штабу

Дата: 01.04.2020 10:58

30 березня першим заступником голови райдержадміністрації  Олегом Боровським - керівником із ліквідації НС у Тульчинському районі було проведено засідання оперативного штабу на якому розглянуто питання щодо створення мобільних груп із проведення забору крові для тестування осіб, що перебувають на самоізоляції, які прибули з ендемічних зон для запобігання занесенню та поширенню на території Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненою короно вірусом. Дане питання виникло відповідно до Наказу МОЗу  від 28.03.2020 р. №577 «Організація медичної допомоги хворим на короно вірусну хворобу».

Під час засідання  з інформацію про потребу та можливість створення виступив головний лікар КУ «Тульчинський районний  ЦПМСД (Нечипорук В.О.) на базі установи даної групи.

Заслухавши інформацію виступаючих, було вирішено підготувати розпорядження щодо створення мобільної групи із забезпеченням засобами індивідуального захисту працівників групи  та залучення до участі у роботі працівників поліції.

Розпорядження від 30.03.2020 № 71 додається.