Онлайн-нарада: ключові аспекти сьогодення

Дата: 02.04.2020 16:26

Головою облдержадміністрації Владиславом Скальським 02.04.2020 року  в онлайн-режимі проведено нараду з керівництвом районів за участю керівників окремих профільних департаментів і управлінь області.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Микола Шевчук, завідувач сектору оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Деркач були учасниками даної онлайн-наради.

Ключовими питаннями, на яких акцентував увагу голова облдержадміністрації В.Скальський, були:

• підготовка закладів охорони здоров’я області до прийому хворих з підозрою на COVID-19 та підтвердженим діагнозом на коронавірус;
  •  взаємодія з працівниками поліції під час пандемії, інформування населення щодо ситуації з COVID-19 в області та в Україні загалом;
  • стан надходжень коштів до обласного бюджету за підсумками І кварталу 2020 року. Йшлося також про стан наповнення обласного резервного фонду з ліквідації НС;
  • облаштування тимчасових постів поліції з цілодобовим чергуванням на автошляхах області.

Перед аудиторію виступили директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Л.Грабович, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації С.Василюк, директор департаменту фінансів облдержадміністрації  М.Копачевський, представники ГУ НП у Вінницькій області.