Відбулася чергова он-лайн нарада з керівниками освітянських закладів району

Дата: 03.04.2020 16:17

В умовах карантинних обмежень на зібрання та наради, відділ освіти Тульчинської райдержадміністрації 3 квітня 2020 року провів чергову он-лайн нараду  у формі вебінару з  керівниками  закладів загальної середньої освіти.

На запрошення начальника відділу освіти Сергія Чепернатого в нараді взяв участь начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Микола Шевчук, який поінформував освітян району про посилення режиму карантинних заходів згідно з відповідними рішеннями засідань районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, порушив питання роботи блокпостів на в’їздах у місто Тульчин та в межах району, роз’яснив їх функції та повноваження, особливості заходів з благоустрою в період карантинних заходів та питання завершення осінньо-зимового опалювального сезону в районі.

Також на нараді начальником відділу освіти розглянуто наступні питання:

1. щодо вдосконалення форм та методів дистанційного навчання та початку он-лайн курсу провідними телеканалами України, починаючи з 6 квітня п.р.;
  2. про зміст нормативно-правових документів та звернень профспілки працівників освіти і науки України щодо дотримання прав освітян у карантинний період;
  3. підвищення кваліфікації педагогічних працівників за уніфікованою індивідуальною програмою навчання із використанням дистанційних технологій на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»;
  4. питання атестації педагогічних працівників району, яка проводитиметься дистанційно;
  5. в рамках інформування керівниками закладів загальної середньої освіти району щодо особливостей організації навчання у період карнтину заслухали директорів ЗЗСО І-ІІІ ступенів: Валерія Шимкова (Шура-Копіївська), Юрія Вакулу (Клебань), Людмилу Невеселюк (Заозерне).