Вебінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи»

Дата: 22.05.2020 13:27

21.05.2020 року провідний фахівець з профорієнтації Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ференець провела вебінар на тему : «Сучасні джерела пошуку роботи» за допомогою платформи «Zoom». Мета вебінару: розширення уявлень учасників про сучасні технології  пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками, попередження від шахрайства при працевлаштуванні.

До участі у вебінарі через телефонний зв'язок були запрошені безробітні особи, які шукають роботу в службі зайнятості , та особи, які зареєстровані в Тульчинській районній філії Вінницького ОЦЗ  у період карантину.

Так, у заході взяло участь 7  безробітних осіб.

Детальніше ведуча вебінару зупинилася на таких питаннях :  важливість здійснення професійної діяльності; ціннісні орієнтації в роботі; переваги і недоліки інших джерел вакансій (Інтернет-ресурси, особисті контакти, ЗМІ, «вільне» претендування, кадрові агентства) ; надання послуг та інформації з використанням дистанційних засобів комунікації; про електронні сервіси СЗ та Освітній портал  Державної служби зайнятості ( http://skills.dax.gov.ua).

Наприкінці  вебінару учасники заходу задавали свої питання та висловили позитивні відгуки  щодо такої форми роботи.