Привітання з нагоди 24-ї річниці Дня Конституції України

Дата: 26.06.2020 15:03
Кількість переглядів: 209

Сьогодні, голова райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда привітали Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради з наданням нецільової матеріальної допомоги з нагоди 24-ї річниці Конституції України: Богача М.В. - начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Веретковського В.В., Гриневич Н.В., Михайленко О.С. - учасників бойових дій антитерористичної операції на Сході України, Ніколаєнко Є.І – начальника фінансового управління райдержадміністрації, Притуляк Б.П. - старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Тульчинського відділення поліції Немирівського відділу ГУ НП У Вінницькій області, Процишену Т.В - Кирнасівського селищного голову, Рудика С.В - начальника Тульчинського районного сектору ГУ ДСНС У Вінницькій області, Чепернатого С.В. - начальника відділу освіти райдержадміністрації, Тимчик А.В. - директора Нестерварського закладу дошкільної освіти, Швець О.В. - депутата районної ради 7 скликання та Шарлай С.В. - директора Нестерварського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Керівництво району подякувало кожному нагородженому за професіоналізм, самовідданість та вагомий внесок в процес державотворення.