Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 26.06.2020 15:59

Зважаючи на стрімкий зріст захворювання на  COVID-19, що поширюється по всій території України та Вінничини в цілому 26 червня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням голови Тульчинської райдержадміністрації, голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому були розглянуті наступні питання:

І. Щодо безумовного виконання обмежувальних протиепідемічних заходів на період адаптованого карантину.

ІІ. Про запровадження аналізу епідемічної ситуації в районі на відповідність ознакам для посилення протиепідемічних заходів проведення заходів з планової госпіталізації відповідно до постанови Кабінету Міністрів  України від 17  червня 2020 року № 500.

ІІІ. Про коригування маршрутів руху громадського транспорту та посилення контролю за протиепідемічними заходами під час перевезення пасажирів.

ІV. Щодо врегулювання питання режиму роботи центрів надання адміністративних послуг та суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у окремих видах економічної діяльності.

V. Про посилення протиепідемічних заходів в закладах освіти району та проведенні масових культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів.

VІ. Про встановлення факту нанесення збитків лісогосподарського виробництва по Кирнасівській селищній раді Лозінською А.В. підприємству ДП «Тульчинське ЛМГ»( знято з розгляду).

VІІ. Щодо обмежування часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності на період адаптивного карантину.

За результатами голосування та з урахуванням обговорень було ухвалено протокольні рішення, які доведено до виконавців.