Шановні працівники податкової служби України!

Дата: 02.07.2020 09:57

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Впродовж багатьох літ сумлінної праці кожен з вас зробив значний внесок у становлення і розвиток служби, якій доручено важливу суспільну місію – наповнення державного бюджету.

Своєю помітною працею ви, податківці, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах. Саме завдяки вашій чіткій і злагодженій роботі держава виходить на більш стабільне, прогнозоване наповнення бюджетів усіх рівнів.

Бажаю вам натхнення в роботі та примноження внеску в зміцненні позитивних тенденцій вітчизняної економіки, ще більшої наполегливості й безкомпромісності в наступі на «тіньову» економіку і корупцію.

Зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. Натхнення вам у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Олег Боровський