Попередній об’їзд закладів освіти району триває…

Дата: 09.07.2020 15:58

9 липня 2020 року продовжився попередній об’їзд закладів загальної середньої освіти району з метою успішної реалізації Концепції «Нова Українська Школа» (НУШ) на території Тульчинщини.

Заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач і начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Чепернатий відвідали Шуро-Копіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор Ольга Грущенко), Копіївський ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Валерій Граб), Зарічненський ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор Ніна Мельник). Згідно плану керівники району спільно з директорами закладів оцінили ступінь готовності класних кімнат в частині реалізації енергозберігаючих технологій, якості та сучасності системи освітлення, стану підлоги, стін, вікон і вхідних дверей, ефективності системи опалення. Розглядалося бачення розміщення восьми обов’язкових осередків класу НУШ.

В робочій дискусії було відпрацьовано оптимальний варіант внутрішнього дизайну та максимальної функціональності, враховуючи перспективне отримання сучасних меблів, електронних засобів навчання за рахунок державного та місцевих бюджетів шляхом співфінансування. Зокрема, заступником голови райдержадміністрації було досягнуто ряд домовленостей з Копіївським сільським головою Оленою Чорною та Зарічненським сільським головою Геннадієм Приймаком про посильну допомогу місцевим навчальним закладам.