Участь у засіданні колегії Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації  в онлайн-режимі

Дата: 20.07.2020 16:50

Сьогодні, 20.07.2020 року, в онлайн-режимі відбулося засідання колегії Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації   «Про підсумки роботи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації  за ? півріччя 2020 року», у якій прийняли участь голова  райдержадміністрації Олег Боровський та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Лариса Гасяк.

Відкрив та провів колегію директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації  Микола Ткачук. Доповідачами у розгляді низки важливих питань були:

• начальник управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики  - Василь Темченко, який доповів про вплив погодних умов на посіви, ознайомив з результатами обстеження продуктивності озимої пшениці у Вінницькому районі та акцентува увагу інші важливі питання;
  • начальник відділу прогнозування та соціально-економічного розвитку АПК - Наталія Козуляк, ознайомила з особливостями державної підтримки аграрного сектору в 2020 році;
  • начальник відділу використання водних об’єктів - Мудрак Антон Олександрович проінформував аудиторію про відкритий доступ водних об’єктів Вінницької області,  доповів про інвентаризацію водних об’єктів  та гідротехнічних споруд у попереднії роках;
  • начальник відділу дозвільної діяльності  та природоохоронних програм Оксана    Горбатенко звернула увагу на дотримання вимог закону України «Про відходи» та зазначила, що ведеться реєстр місць видалення відходів, який розміщений на сторінці Департаменту.