Засідання комісії з питань використання у 2020 році субвенції з державного бюджету

Дата: 21.07.2020 16:02
Кількість переглядів: 32

21 липня 2020 року відбулося засідання районної комісії з питань використання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні членами комісії було сформовано потребу щодо спрямування субвенції на виплату грошової компенсації з метою придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб, з їх числа, перевірено документи, що підтверджують наявність у дітей відповідних статусів та рішень про їх перебування на квартирних обліках.