Пошук

Яскрава перемога тульчинських футболістів

Дата: 22.07.2020 09:51
Кількість переглядів: 282

19 липня 2020 року розпочалися змагання з футболу Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу серед дорослих команд сезону 2020 року.

Згідно до жеребу у групі разом із ФК «Фенікс» с. Ганнопіль Тульчинського району потрапили команди Крижопільського та Бершадського районів.

В першому турі ФК «Фенікс» вирушив на досить відповідальну гру в смт, Крижопіль.

Футбольний матч виявився досить напруженим. Вже на 20 – й хвилині наші земляки завдяки голу Денисюка вийшли вперед, але до кінця першого тайму суперник зрівняв рахунок 1 - 1.

На початку другого тайму господарі повели в рахунку 3 – 1, але завдяки голам Денисюка та Недозименка тульчинці зрівняли рахунок матчу 3 - 3.

Не дивлячись на супротив господарів поля, за 5 хвилин до завершення матчу тульчинські футболісти, завдяки голу Гаврилюка вибороли бажану перемогу з рахунком 4 – 3.

За команду виступали: Мельничук Дмитро – с. Кинашів, Тонкопій Віктор – с. Ганнопіль, Гикавий Богдан – с. Ганнопіль, Порхун Олександ - с. Торків, Юрченко Василь – с. Торків, Денисюк Олександ – с. Торків, Габрись Андрій – с. Холодівка, Тарасенко Олексій – смт. Кирнасівка, Вишневський Андрій – с. Тиманівка, Погребний Володимир – Кинашів, Недозименко Олексадр – смт. Кирнасівка, Гаврилюк Тарас – с. Ганнопіль, Якимчук Микола – с. Ганнопіль, Григоришин Олександр – с. Кинашів, Олійник Ігор – с. Кинашів, Науменко Олег -  с. Мазурівка. Тренер команди Ярослав Кривіцький.

Наступну гру наші земляки зіграють дома, приймаючи футболістів з Бершадського району 2 серпня 2020 року.