СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ

Дата: 24.07.2020 15:05

Субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг користується 1022 сім’ї. Для призначення субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою на 2020 рік – прийнято 916 заяв, призначено субсидію 916 сім’ям ( з них призначено в розмірі 0,00 грн. – 83 сім’ям)  на суму – 3238,4 тис. грн. (середній розмір субсидії складає – 3535,2 грн.).

З початку 2020 року спеціалістами відділу прийнято 1306 заява (28 за робочий тиждень) для призначення 1497 допомог (49 за робочий тиждень), призначено та передано до виплати 1424 допомог.

За призначенням допомоги фізичним особам підприємцям на період карантину звернулось 77 громадян, з них 18 – в електронній формі.

Одноразову матеріальну допомогу «пакунок малюка» видано 123 сім’ям (пологовим відділенням Тульчинської ЦРЛ).

Проведено засідання районної комісії з питань розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Відповідно запровадженню монетизації пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій формі, пільги за червень місяць профінансовано 4482 чол. на загальну суму 348450,01 грн.  з них у готівковій формі 629 пільговикам на загальну суму 91915,76 грн. та у безготівковій формі 3853 пільговикам на загальну суму 256534,25 грн.  Виплачено компенсацію за тверде паливо та скраплений газ 79 чол. на загальну суму 159585,65 грн.

З початку року на забезпечення  індивідуальними засобами технічної реабілітації профінансовано 1337,4 тис. грн.  Використано коштів з початку року  1336,7 тис. грн.  Укладено  та профінансовано два договори на реабілітацію дитини з інвалідністю на суму 49,8 тис. грн. Профінансовано на реабілітацію дітей з інвалідністю з початку року 49,8 тис. грн.

Прийнято 11  програм реабілітації осіб з інвалідністю від Тульчинської МСЕК.

Виплачена матеріальна допомога по розпорядженню РДА 12 чоловік на суму 15,0 тис. грн.

Виплачена одноразова допомога 3 військовослужбовцям, які заключили контракт на загальну суму 15,0 тис. грн.

Виплачена компенсація на поховання 2 особам на загальну суму 4,3 тис. грн.

Укладено 1 договір для санаторно-курортного лікування постраждалих від ЧАЕС І кат. на суму 7,7 тис. грн.

Профінансовано 2 договори для санаторно-курортного лікування учасників АТО на суму 24,0 тис. грн.

Укладено з початку року 2 договори на психологічну реабілітацію учасника АТО на суму 21,2 тис. грн.

Зареєстровано з початку року 2 договори на проходження професійної адаптації учасників АТОООС на загальну суму 9500 грн.

Соціальними робітниками територіального центру соціального обслуговування надано 3765 послуг.