Агенція регіонального розвитку Вінницької області проводить пошук активних родин до участі в проєкті «Сімейні молочні ферми» (далі СМФ), що реалізується Кластером “Натуральне молоко”, за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”, вітчизняних інвесторів та міжнар

Дата: 31.07.2020 09:12
Кількість переглядів: 137

Проєкт сприяє активізації розвитку молочного тваринництва, місцевих молокозаводів, сіл та ОТГ у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей, що в ці нелегкі для країни часи потребують особливої уваги. Проєкт має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України.

Кластер надає організаційну, технічну та консультаційну підтримку:

-             в питаннях будівництва ферми на основі сучасних технологій;

-             в питаннях утримання та ведення молочного стада;

-             консультування щодо збору, охолодження та продажу молока;

-             консультації щодо лікування тварин та отримання ветеринарної підтримки господарства;

-             консультації щодо заготівлі кормів, годування, складання раціону тварин;

-             юридичні та фінансові консультації в питаннях оформлення та ведення СМФ;

-             регулярні навчання для СМФ, спрямовані на збільшення ефективності та прибутку;

-             сприяння особистому розвитку членів сімей та умінню покращувати свій добробут.

Кластер надає фінансову підтримку учасників на поворотній основі за наступним алгоритмом:

-             Безвідсотковий кредит на рік для будівництва ферми, повернення розпочинається після запуску ферми.

-             Кошти для придбання обладнання – власник повертає 50% протягом 4-х років рівними частинами, починаючи з 2-ого року співпраці, інші 50% – безповоротна допомога. Кредитна частина надається під 7% річних.

-             Кошти на ВРХ надаються  з розрахунку 22 тис. грн на 1 голову з щорічним погашенням рівними частинами протягом 4-х років починаючи з 2-ого року співпраці. Кредит надається під 7% річних.

Для участі в проєкті потрібно:

-             Бажання та внутрішня згода родини.

-             Наявність приміщення для утримання ВРХ, або земельної ділянки для будівництва ферми.

-             Бажано мати досвід в утриманні корів.

-             Бажано мати землю для кормів/випасу.

-             Бажано мати мінімальний набір с/г техніки.

Також у рамках проєкту можливі екскурсійні візити в створені ферми за рахунок зацікавленої сторони.

У разі зацікавленості звертайтесь на електронну адресу Агенції ardvin.org@gmail.com.