II-й тур чемпіонату Вінницької області серед сільський та селищних рад

Дата: 04.08.2020 09:40
Кількість переглядів: 52

2 серпня 2020р. відбувся матч ІІ-го туру групи Б. На полі в с. Ганнопіль зустрілися  ФК «Феніфкс» (с. Ганнопіль) Тульчинський район та ФК «Цукровик» (с. Красносілка) Бершадський район.

Гра із перших хвилин була напружена, але зусиллями наших земляків перший тайм закінчився 2:0, дублем відзначився  Андрій Вишневський.

По перерві футболісти ФК «Фенікс» вийшли на поле налаштовані на перемогу. Вже на 70 хвилині рахунок був 5:0 на користь Тульчинського району. Голи забивали : Недозименко Олександр, Юрченко Василь та капітан Тонкопій Віктор. Після фінального свистка рахунок був зафіксований 5:1.

Склад команди: Тонкопій Віктор, Григоришин Олександр, Олійний Олег, Недозименко Олександр, Погребний Володимир, Юрчинко Василь, Булат Іван,  Вишневський Андрій, Фагунник  Юрій,  Габрись Андрій, Порхун Олександр, Заєць Ігор, Науменко Олег, Гикавий Богдан, Клоченко Тарас,

Якимчук Микола, Олійник  Ігор.

Тренер команди: Кривіцький Ярослав.

Наступна гра ФК «Фенікс» відбудеться в Бершадському районі 9 серпня 2020 року.