Пошук

II-й тур чемпіонату Вінницької області серед сільський та селищних рад

Дата: 04.08.2020 09:40
Кількість переглядів: 52

2 серпня 2020р. відбувся матч ІІ-го туру групи Б. На полі в с. Ганнопіль зустрілися  ФК «Феніфкс» (с. Ганнопіль) Тульчинський район та ФК «Цукровик» (с. Красносілка) Бершадський район.

Гра із перших хвилин була напружена, але зусиллями наших земляків перший тайм закінчився 2:0, дублем відзначився  Андрій Вишневський.

По перерві футболісти ФК «Фенікс» вийшли на поле налаштовані на перемогу. Вже на 70 хвилині рахунок був 5:0 на користь Тульчинського району. Голи забивали : Недозименко Олександр, Юрченко Василь та капітан Тонкопій Віктор. Після фінального свистка рахунок був зафіксований 5:1.

Склад команди: Тонкопій Віктор, Григоришин Олександр, Олійний Олег, Недозименко Олександр, Погребний Володимир, Юрчинко Василь, Булат Іван,  Вишневський Андрій, Фагунник  Юрій,  Габрись Андрій, Порхун Олександр, Заєць Ігор, Науменко Олег, Гикавий Богдан, Клоченко Тарас,