Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 13.08.2020 15:58

13 серпня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника голови райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Юрія Деркача було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому були розглянуті такі питання:

І. Щодо відкриття ТОВ «ДОЗСТ «Подільський Артек» с.Заозерне Тульчинського району Вінницької області.

ІІ. Про можливість функціонування Тульчинської  районної філії Вінницького обласного  центру зайнятості.

ІІІ. Про діяльність театрально-видовищних закладів культури та мистецтв району у період адаптивного карантину.

За результатами голосування та з урахуванням обговорень було ухвалено протокольне рішення та доведено до виконавців.