Орден княгині Ольги ІІІ ступеня - Людмилі Алфімовій

Дата: 04.09.2020 17:39

Алфімову Людмилу Іванівну - артистку театру і кіно, жительку села Печера Тульчинського району.

4 вересня 2020 року, в день 85- річного ювілею артистки, що знімалася легендарних кінофільмах «Весілля в Малинівці», «За двома зайцями» та ін.. до мальовничого села Печера приїхали привітати голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов, голова районної державної адміністрації Олег Боровський та інші гості.

Людмилі Іванівні головою обласної державної адміністрації було вручено орден, яким її нагородив Президент України Володимир Зеленський

Фото Ірини Рябової