Семінар – навчання уповноважених осіб

Дата: 07.09.2020 15:15

Сьогодні, 7 вересня згідно з планом - графіком підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в он-лайн режимі відбулось навчання уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади, установ та організацій Вінницької області з питань запобігання та виявлення корупції.

Під час семінару виступив завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації Андрій Сільницький.

Учасником семінару була головний спеціаліст з питань персоналу апарату райдержадміністрації, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації Ірина Дегтяр.

З учасниками семінару організаторами було проведено три тематичні зустрічі:

1. Класифікація та кваліфікація порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції».

2. Порядок розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції».

3. Юридична відповідальність за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції». Практичні аспекти.