16 липня – День бухгалтера

Дата: 14.07.2017 09:47

Шановні бухгалтери Тульчинщини !
Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем бухгалтера.
Виробнича, підприємницька, господарська, адміністративна діяльність неможлива без вашої активної участі. Вклад бухгалтерів у приріст національної економіки, розвиток соціальної інфраструктури, забезпечення необхідного фінансування підприємств, установ і організацій загальновідомий. Для вас характерне органічне поєднання багаторічного досвіду та сучасних форм і методів роботи, відданість обраному фаху, суворий фінансовий контроль, величезна працездатність та витримка.
Ця професія об’єднує переважно представниць прекрасної половини людства. Приємно, що молодь нашого району також досить часто обирає для себе саме цю спеціальність, демонструючи спадкоємність поколінь.
З нагоди професійного свята зичимо вам, шановні бухгалтери, міцного здоров’я, безмежного щастя, мирного неба, благополуччя і родинного тепла. З святом вас, шановні бухгалтери!
Голова райдержадміністрації Микола Підболячний
Голова районної ради Олексій Авраменко