16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 13.11.2013 14:22

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Тульчинщини!
Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку. Сучасний світ неможливо уявити без комп’ютерного, телефонного та поштового зв’язку, щоденної кореспонденції, теле-, радіомовлення. Оперативна інформація об’єднує людей, допомагає їм вирішувати складні життєві питання. Тому від вашого завзяття, професіоналізму, виваженості, гуманізму залежить на тільки якісне задоволення інформаційних потреб жителів району, а й значною мірою соціальний мир, злагода і прогрес. Особливого значення ваша діяльність набуває в час комп’ютерного прогресу та інших новітніх технологій.
Нехай же усім вам надійними помічниками на шляху до утвердження демократії, законності, соціального розвитку і високої технічної забезпеченості нашого суспільства завжди будуть патріотизм і об’єктивність, організованість і професіоналізм, надійна матеріально-фінансова база. Міцного здоров’я вам, щастя, родинного тепла, благополуччя і успіхів у роботі!
Голова райдержадміністрації Голова районної ради
Анатолій Бузік Олексій Авраменко