Тульчинські борці – чемпіони України

Дата: 17.09.2020 09:16

11 – 16 вересня 2020року  в с. Рибаківка Миколаївської області проводився Чемпіонат України серед ветеранів з греко – римської та вільної боротьби.

В чемпіонатах взяли участь збірні команди областей України та міста Київ.

Вінницьку область представляли:

Ратушняк Сергій Миколайович, тренер – викладач Тульчинської ДЮСШ (дивізіон B, вагова категорія 70кг),  зайняв  перше місце з вільної боротьби,  друге місце  з греко – римської боротьби;

Соловей Олександр Леонідович, викладач Тульчинського коледжу  ветеринарної медицини БНАУ – зайняв друге місце з вільної боротьби та друге місце з греко – римської боротьби у ваговій категорії 70кг, дивізіону D;

Склярук Василь Кирилович – тренер – викладач Тульчинської ДЮСШ – зайняв перше місце з греко – римської  боротьби та перше місце з вільної боротьби у вагових категоріях 100 кг, дивізіону J а також  в складі збірної області виступав  Наговіцин Геннадій Юрійович, тренер – викладач ДЮСШ м. Бар, вагова категорія 70 кг, дивізіон C, який посів друге місце з греко – римської боротьби та третє місце з вільної боротьби.

Збірна команда ветеранів Вінницької області посіла третє командне місце з вільної боротьби та 4 командне місце з греко – римської боротьби.

Вітаємо наших чемпіонів, бажаємо подальших успіхів на борцівському килимі, роботі та в особистому житті!

Алім Чорній,

директор Тульчинської ДЮСШ