Зліт-змагання зі спортивного туризму та краєзнавства "Макітра-2020"

Дата: 21.09.2020 18:14

З 17 по 20 вересня 2020 року в с. Джуринці Немирівського району був проведений зліт-змагання зі спортивного туризму та краєзнавства "Макітра-2020" серед гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій.

В змаганнях взяла участь команда з 6-ти учнів Печерського ЗЗСО І-ІІІ ст. в складі: Заболотна К., Собчук А., Прокаєва Г., Тарасевич Ю., Мандибура Є., Рудик А.

Відповідальними за  безпеку життя дітей  було призначено учителів Шаповалова В.Ф. і Тарасевича В.В.

Вихованці гуртка взяли участь в різних видах змагань зі спортивного туризму: спортивне орієнтування, водний туризм, туристична вікторина, розведення багаття. За результатами змагань з окремих видів, наші учні зайняли призові місця і були нагороджені грамотами Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій.

Такі змагання - єднання людини з природою і формування потреби вести здоровий спосіб життя!