Шановні ветерани партизанського і підпільного руху Тульчинщини в роки Другої світової війни!

Дата: 22.09.2020 09:26

Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.

Плине час, однак пам’ять про зроблене вами у часи страшної війни житиме вічно. Важливо, що пам’ять ця є стрижнем, що єднає людей різних поколінь, адже безсмертний подвиг партизанів та підпільників назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.

Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України. Здоров'я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

голова районної державної адміністрації Олег Боровський