Вітання працівників закладів дошкільної освіти

Дата: 25.09.2020 15:50

25  вересня, напередодні професійного свята – Всеукраїнського Дня дошкілля, що відзначається щороку 27 вересня,  в кабінеті голови районної державної адміністрації відбулося нагородження кращих працівників закладів дошкільної освіти району.

Так, за вагомі досягнення в роботі, створення належних умов праці і побуту учасників навчально-виховного процесу, втілення передових інноваційних технологій, грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

• Дідусенко Тетяну Анатоліївну - вихователя-методиста Нестерварського закладу дошкільної освіти;
  • Ковтун Наталію Дмитрівну - директора Кинашівського закладу дошкільної освіти;
  • Утюжнікову Людмилу Іванівну - директора Мазурівського закладу дошкільної освіти;
  • Василевську Руслану Василівну - вихователя Кирнасівського закладу дошкільної освіти №2;
  • Чорну Світлану Олександрівну - вихователя Кирнасівського закладу дошкільної освіти
  • № 1;
  • Дубовик Лесю Петрівну - вихователя Зарічненського закладу дошкільної освіти;
  • Мельник Жанну Олександрівну - вихователя Печерського закладу дошкільної освіти;
  • Кондратюк Тетяну Анатоліївну - старшу медичну сестру Клебанського закладу дошкільної освіти.

Нагороджених зі словами щирої подяки за працю привітали голова райдержадміністрації  Олег Боровський, заступник голови районної ради  Надія Григорьєва, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Чепернатий та  голова районної організації Профспілки працівників освіти Анастасія Стовбчата.