Про встановлення тривалості опалювального періоду 2020/2021 року в Тульчинському районі

Дата: 16.10.2020 11:20

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 09.10.2020 року № 214, зареєстровано в Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції   (м. Хмельницький) від 15.10.2020 № 159/159, встановлено тривалість опалювального періоду 2020/2021 року в районі:

- для населення - з 16 жовтня 2020 року по 15 квітня 2021 року;

- для закладів бюджетної сфери  відповідно до кліматичних умов (якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує  8 °С), згідно з державними будівельними нормами і правилами,  правилами технічної експлуатації будівель, нормами санітарного законодавства, правилами та інструкціями, а завершити - відповідно до кліматичних умов (якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує  8 °С), згідно з державними будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації будівель, нормами санітарного законодавства, правилами та інструкціями.