Рейд “Неблагополучні сім’ї”

Дата: 16.10.2020 12:01
Кількість переглядів: 65

З метою захисту прав та законних інтересів дітей, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Тульчинського відділення поліції НВП ГУ НП України у Вінницькій області був проведений рейд “Неблагополучні сім'ї” на території громад Тульчинського району.

Членами комісії обстежено матеріально-побутові умови проживання неблагополучних сімей. За наслідками рейду складені відповідні акти обстежень умов проживання, з батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди, надано рекомендації щодо покращення стану виконання батьківських обов’язків відносно дітей та попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі неналежного виконання батьківських обов’язків.

Служба у справах дітей продовжує проводити заходи по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності на території Тульчинського району та закликає батьків до відповідального виконання свої батьківських обов'язків.