Патріотівці – лідери чемпіонату м. Вінниця з футзалу сезону 2020-2021років

Дата: 24.11.2020 11:20

ФК «Патріот» м. Тульчин традиційно – з року в рік приймає участь у обласних  змаганнях з футзалу,  змагаючись із командами м.Вінниця та Вінницької області.

Відрадно,  що команда щороку виборює нагороди різного ґатунку, гідно приставляючи спортивну Тульчинщину на центральних  аренах м.Вінниця.

У 2020 році футболісти команди стали учасниками змагань відкритого чемпіонату Вінниччини з фут залу (третя ліга). У чемпіонаті приймають участь дев’ять команд.

В першому турі змагань ФК «Патріот» змагався із амбітною командою ФК «Гнівань» та впевнено переміг 6 – 2.

В другому турі змагань на спортивному майданчику із футболістами ФК «Оріон – Олімп» та перемогли з рахунком 5 – 2.

В третьому матчі патріотівці   здолали  у ФК « Інтеграл» м. Вінниці  4 – 1.

Таким чином після трьох турів змагань тульчинські футзалісти   займають першу сходинку турнірної таблиці набравши дев’ять очок,  з різницею  м’ячів 15-5.

За команду виступають: Денис Шуляк – капітан, Лєбєдєв Євген, Мельничук Дмитро, Мельник Роман, Науменко Олег, Чепернатий Владислав, Кирилюк Анатолій, Булат Іван, Турчинський Владислав, Григоришин Олег, Бєлік   Ігор, Булат Михайло, Зубар Олександр, Чепернатий Сергій (президент клубу, голова Тульчинської спортивної громадської організації «Міська федерація футболу»).