Внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)

Дата: 24.11.2020 15:25

Про це йдеться в Законі України № 1000 – ІХ, який набрав чинності у листопаді поточного року.

Верховна Рада України постановила внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідні зміни. Зокрема, статтю 443 доповнити частиною другою такого змісту:

«Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, — тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Відповідний закон опубліковано на шпальтах офіційної газети Верховної Ради «Голос України». Текст Закону оприлюднено на сайті видання.