Роботи на автомобільній дорозі О-02-21-12 Шпиків-Тульчин – виконано на 100%

Дата: 24.11.2020 16:28

У Тульчинському районі виконано 100% робіт, з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-21-12 Шпиків-Тульчин км 7+953 – км 22+100, передбачених договором та в межах фінансування на 2020 рік.

До настання несприятливих погодних умов, Підрядником проведено підготовчі роботи, видалено чагарник, влаштовано ровики поширення, проведено фрезерування, укріплено узбіччя, влаштовано лотки та здійснено роботи з посилення дорожнього одягу - вирівнюючим шаром, влаштовано верхній шар.

В процесі виконання ремонту здійснюється контроль за якістю матеріалів та якістю виконання ремонтних робіт. Працівниками Лабораторії з контролю якості виробництва ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» відібрано зразки-керни улаштованого верхнього шару, які пройдуть поетапний контроль у лабораторних умовах.

З початком будівельного сезону 2021 року, працівники підрядної організації продовжать роботи: нанесуть розмітку холодним пластиком, облаштують тротуари та покриття до посадкового майданчика, проведуть ремонт водопропускних труб, а також встановлять бар’єрне огородження, направляючі стовпчики та дорожні знаки.

Роботи на об'єкті планують завершити до 30 листопада 2021 року.

Прес-служба ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області"