Новорічних сюрпризів багато не буває

Дата: 28.12.2020 16:42

Новорічних сюрпризів багато не буває – з такими словами голова райдержадміністрації Олег Боровський звернувся до дітей та  запросив їх на імпровізований екскурсійний майданчик, де несподіваним сюрпризом для дітей стала поява спеціалізованої техніки.

Для хлопчиків та дівчаток  було підготовлено пізнавальне спілкування з працівниками патрульної поліції Тульчинського ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області,  рятувальниками Державної пожежно-рятувальної частини №14 м.Тульчин, фахівцями філії КНП"ВОЦЕМДМК ВОР" "Тульчинська станція екстреної медичної допомоги".

В першу чергу хлопців зацікавив пожежний автомобіль. Рятувальники розповіли про пожежну техніку та показали дітям, як і чим обладнані машини, для чого служить той чи інший предмет із численного пожежно-технічного обладнання. Дітям  дозволили піднятися в пожежні машини, щоб діти змогли відчути себе рятувальниками. Працівники поліції продемонстрували засоби захисту та показали службову машину. Діти міряли бронежилети та роздивлялися обладнання автомобіля.

Також школярі мали змогу оглянути машину швидкої допомоги, перевтілитися в ролі лікарів, водіїв та диспетчерів.

Хочеться сподіватись, що проведена профекскурсія допоможе визначитись дітлахам з майбутньою професією, а також залишить знання, мета яких - не розгубитися, не нашкодити і правильно допомогти, а можливо і врятувати чиєсь життя.