Новорічні привітання для дітей АТО/ООС

Дата: 30.12.2020 08:53

Передноворічна пора зазвичай для  дітей проходить в очікуванні чудес, веселих святкувань, розваг та, звісно ж, подарунків. Так, на виконання районної  комплексної  програми підтримки сім’ї, молоді, запобігання домашньому насильству забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням №  507  30 сесії  районної ради 7 скликання від 21 березня  2019, управління соціального захисту населення райдержадміністрації закупило 145 солодких подарунків  для  дітей соціально – вразливої категорії, а саме дітей учасників АТО/ООС, які проживають на території району.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач з найкращими побажаннями привітав учасників АТО та їхні родини з прийдешніми новорічними святами та вручив їх діткам подарунки.