Питання забезпечення процесу державної реєстрації передачі майна: тема онлайн-наради

Дата: 22.01.2021 15:51

Сьогодні, 22.01.2021 року за сприяння  облдержадміністрації відбулась онлайн-нарада з головами районних державних адміністрацій, головами територіальних громад, за участі представників Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) та  Вінницької регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи».

В нараді взяли участь голова райдержадміністрації Олег Боровський, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Тульчинської міської ради Геннадій Приймак, головний спеціаліст – державний реєстратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації Оксана Поліщук та державний реєстратор Тульчинської міської ради Ольга Водотика.

Відкрив та вів онлайн-нараду заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.

Про окремі питання реорганізації райдержадміністрацій доповіла Світлана Кадимова, начальник відділу  взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).

Наталя Савишена – начальник відділу супроводження інформаційних систем  Вінницької регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» поінформувала щодо деяких питань, пов’язаних з наданням ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів.

Всі проблемні запитання, які виникли в ході засідання, були обговорені та запропоновані механізми їх вирішення.