Оголошення про проведення відкритого конкурсу із визначення аптечного або фар-мацевтичного підприємства для забезпечення безоплатного відпуску ліків

Дата: 01.03.2021 10:47

Управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації, з метою забезпечення реалізації Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», проводить відкритий конкурс із визначення аптечного або фармацевтичного підприємства для забезпечення безоплатного відпуску ліків жителям Тульчинського району постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи із подальшим відшкодуванням вартості відпущених ліків за рахунок місцевих (обласних) коштів.

До участі у конкурсі допускаються фармацевтичні та аптечні підприємства, які здійснюють відповідну господарську діяльність та через які здійснюватиметься безоплатний відпуск ліків встановленій категорії населення.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ:

1. Загальні відомості про учасника:

1.1.  Найменування.

1.2. Реквізити (адреса, телефон, факс, е-mail).

1.3. ПІБ керівництва, посади, телефони.

1.4. Форма власності та юридичний статус.

1.5. Назва та адреса головного підприємства.

1.6. Спеціалізація.

1.7. Коротка довідка про діяльність.

2. Статут та повноваження посадових осіб:

2.1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію.

2.2. Копія статуту.

2.3. Копія дозволу на право зайняття відповідною діяльністю (ліцензія), якщо такий передбачається.

2.4. Копія довідки зі статистики.

2.5. Прізвища осіб, уповноважених діяти від імені учасника, яким надано право підписувати юридичні документи.

3. Фінансове становище учасника:

3.1. Довідка ДПІ про відсутність заборгованості перед бюджетом (довідка не більше 3-місячної давності).

4. Технічний потенціал учасника торгів:

4.1. Опис технічних можливостей учасника та інформація про заходи щодо забезпечення гарантії якості.

Всі копії документів мають бути оформлені належним чином (посвідчені мокрою печаткою та підписом керівника учасника конкурсу), конкурсні пропозиції надаються в одному примірнику: в копіях документів, які підписуються керівником Учасника та скріплюються печаткою. Примірник документів подається в двох опечатаних конвертах, в одному з яких знаходиться Технічна частина, в другому - Комерційна.

Опечатані конверти технічної та комерційної частини опечатуються в одному великому конверті.

На конверті повинна бути адреса конкурсної комісії: 23600, м. Тульчин, вул. М. Леонтовича, 1 каб.№109, конкурсна комісія управління соціального захисту Тульчинської райдержадміністрації. На конверті необхідно чітко вказати: "Канцелярія! Не відкривати! Відкрити конкурсній комісії".

Якщо конверт не буде запечатаний та помічений у відповідності з вищенаведеними вимогами конкурсна комісія не буде нести ніякої відповідальності за його надходження не за адресою чи за його передчасне відкриття.

Конкурсна пропозиція повинна бути одержана конкурсною комісією не пізніше 10 години дати (дня), вказаної в оголошенні про проведення конкурсу. Конкурсна пропозиція, одержана конкурсною комісією по закінченню граничного терміну представлення пропозицій буде залишена без розгляду.

Комерційна частина повинна включати:

• загальні відомості про учасника;
  • статут та повноваження посадових осіб;
  • фінансове становище учасника.

Технічна частина повинна містити:

• технічний потенціал учасника конкурсу.
  •    наявність відділення в смт. Крижопіль, смт. Піщанка та смт. Томашпіль.

Неспроможність Учасника подати всю інформацію, що визначені даними умовами або яка не відповідає її умовам, буде віднесена на ризик учасника та може вплинути на рішення комісії із визначення переможця.

Критерії оцінювання конкурсних пропозицій:

• досвід роботи на ринку фармацевтичних послуг;
  • наявність мережі аптечних підприємств;
  • можливість оптових закупівель;
  • наявність безкоштовних додаткових послуг в аптеках для постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС (вимірювання тиску, консультації, тощо);
  • можливості (право) здійснення відпуску лікарських препаратів, що мають обмежений обсяг розповсюдження (психотропні та наркотичні препарати);
  • наявність найбільшого асортименту ліків вітчизняного (75%) та закордонного виробництва (25%) згідно затвердженого "Переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва за торгівельними назвами та виробниками які можуть закуповувати заклади та установи охорони здоров'я, що частково фінансуються з державного чи місцевого бюджетів" згідно наказу Міністерства охорони здоров'я № 86 від 27.02.2006 року;
  • наявність мережі постачальників та укладених прямих договорів товару (ліків) безпосередньо у виробника без посередників;
  • наявність складських приміщень для зберігання препаратів.

Основні умови договору, що буде укладено із переможцем конкурсу:

• відсутність попередньої оплати;
  • відшкодування вартості відпущених ліків виключно в межах затвердженого кошторису витрат (доводиться до відома підприємства під час укладення договору та є його невід'ємною частиною);
  • встановлення націнки на лікарські препарати, що відпускаються в межах % вартості товаровиробника або митної вартості;
  • термін дії договору до 31.12.2021 року.

Адреса проведення конкурсу: 23600, м. Тульчин, вул. М. Леонтовича, 1, каб. №109

Управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації.

Час: 11:00 за Київським часом 12.03.2021 року.

Особи, які уповноважені безпосередньо підтримувати зв'язок з Учасниками конкурсу: Бурдо О. О. т. 2-24-56 »