Участь у засіданні постійних комісії районної ради

Дата: 04.03.2021 16:25

04 березня 2021 року в актовому залі будинку рад відбулись засідання постійних комісії 4 сесії районної ради 8 скликання, учасником яких був голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.

Голова районної ради Василь Неборецький поінформував про 26 питань  порядку денного, а саме:

1. Про Положення про виконавчий апарат Тульчинської районної ради 8 скликання.
  2. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
  3. Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік.
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Журавлівка Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Маяки Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Дмитрашківка Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області
  7. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Миколаївка Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області
  8. Про внесення змін до рішення 2 позачергової сесії районної ради 8 скликання від 18 грудня 2020 року №55 «Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Тульчинської міської ради»
  9. Про внесення змін до рішення 40 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 19 листопада 2020 року №676 «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району у комунальну власність Тульчинської міської ради»
  10. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 8 скликання від 04.02.2021 року «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району у комунальну власність Крижопільської селищної ради»
  11. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 04.02.02021 року №121 «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району в комунальну власність Городківської сільської ради»
  12. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Тульчинської міської ради.
  13. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району у комунальну власність Піщанської селищної ради
  14. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району у комунальну власність Студенянської сільської ради
  15. Про передачу спеціалізованих транспортних засобів Тульчинській міській раді
  16. Про передачу спеціалізованих транспортних засобів Крижопільській селищній раді
  17. Про передачу спеціалізованих транспортних засобів Томашпільській селищній раді
  18. Про передачу спеціалізованих транспортних засобів Шпиківській селищній раді
  19. Про передачу транспортного засобу
  20. Про кандидатуру на нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»
  21. Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату Тульчинської районної ради
  22. Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 8 скликання від 03.12. 2020 року №7 «Про утворення президії районної ради»
  23. Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 8 скликання від 03 грудня 2020 року №6 «Про склад постійних комісій»
  24. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 8 скликання від 04.02.2021 року №75 «Про приватизацію майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району»
  25. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району, що підлягають приватизації у 2021 році.
  26. Про розгляд звернення депутатів Піщанської селищної ради