Щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19

Дата: 05.03.2021 11:41

05 березня 2021 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій.

Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.

В районній студії учасником засідання оперативного штабу був заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач.

За оперативною інформацією завідувача відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Степана Томина  впродовж минулої  доби  всіма  лабораторіями області досліджено 2535 зразків на COVID-19. В 816 випадках  отримано позитивний результат.

Станом на 05.03.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 43250  підозр  на COVID-19. У 39883 випадках  виявлений коронавірус, в тому числі у 2174  дітей.

Зареєстровано 701 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих

Одужали 28438 осіб, в тому числі 13650 дітей та 2331 медпрацівників.

Станом на 05 березня 2021 року в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 318924 зразків.

Заступник  директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко використовуючи презентаційні матеріали поінформувала про загальну ситуацію щодо рівня захворюваності на COVID-19 в регіоні.

Вона повідомила, що в 27 опорних лікарнях області, на стаціонарі перебуває 1244 (в т.ч 28 дітей) пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та  669  пацієнтів з підозрою на коронавірус (в т.ч 25 дітей).

Станом на 05.03.2021 року динаміка  COVID-19 по Вінницькій області: у 39883 виявлено, 28438 одужало, 701 померло, 10744 хворі.

Також було заслухано доповіді представників Могилів-Подільського прикордонного загону, Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Головного управління НП у Вінницькій області, Головного управління ДСНС України у Вінницькій області  щодо порядку денного засідання оперативного штабу області.