Урочисті заходи з нагоди дня медичного працівника

Дата: 18.06.2021 16:36

Напередодні свята Дня медичного працівника,  заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій, від імені очільника області Сергія Борзова,  голови райдержадміністрації  Олександра Гаврилюка привітав медиків Крижопільської громади.

У святковому виступі Володимир Васильович зазначив, що немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика, місія лікаря складна і відповідальна, а праця вимагає повної віддачі сил, досвіду, знань, душевної щедрості, побажав присутнім оптимізму, бадьорості, здоров’я, благополуччя, нових успіхів і звершень у  благородній і такій необхідній людям справі та вручив грамоти за сумлінну працю, старанне ставлення до своїх обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня медичного працівника.