Від сьогодні у  Вапнярській громаді працює поліцейська станція

Дата: 18.06.2021 19:26

18 червня 2021 року відбулось урочисте відкриття поліцейської станції Вапнярської територіальної громади, в якому взяв участь голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк, селищний голова Олександр Горенюк, начальник Томашпільського відділення Тульчинського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, майор поліції Володимир Відомський.

До території обслуговування станції увійдуть всі населені пункти громади, в яких проживають більше 7900 чол.

Місцева громада забезпечила правоохоронцям належні умови для виконання покладених на них завдань. Відтак, поліцейські матимуть змогу швидше реагувати на правопорушення на території обслуговування, а людям буде значно простіше отримати допомогу поліції. Поліцейська станція завжди відкрита для спілкування, консультацій та правової допомоги, що, в свою чергу, сприятиме формуванню довірливих відносин правоохоронців із населенням.

Нагадаємо, що поліцейські станції запрацювали в Шпиківській, Піщанській, Крижопільській громадах Тульчинського району.