Вінницька область

Вручення почесного звання «Мати-героїня»

Дата: 23.07.2021 15:20
Кількість переглядів: 50

Сьогодні, 23.07.2021 року перед початком 15 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради Василь Неборецький та Тульчинський міський голова Валерій Весняний урочисто привітали  трьох чудових матусь Тульчинської територіальної громади з одержанням почесного звання «Мати-героїня».

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України В.Зеленського від 07 травня 2021 року № 188/2021 почесне звання "Мати-героїня" присвоєно:  Мазур Альоні Петрівні, яка народила та виростила шестеро дітей; Труфановій Світлані Василівні, матері сімох діток та Франчук Людмилі Миколаївні, яка народила та вихована п’ять дітей.

У своєму виступі голова райдержадміністрації зазначив що матері-героїні, народивши, виховавши та давши путівку в життя своїм «кровинкам», збагачують не лише себе, власну сім'ю, але і всю Україну, яку треба також плекати як свою родину. Вручаючи посвідчення Олександр Анатолійович від імені Голови облдержадміністрації Сергія Борзова подякував жінкам за їхній материнський подвиг, недоспані ночі, гідне виховання дітей. Побажав добробуту, здоров’я, благополуччя, витримки, поваги від дітей та родинного тепла.