Вінницька область

Інформація про продаж об’єкта малої приватизації - окремого майна - будівлі їдальні загальною площею 168,7 кв.м

Дата: 14.09.2021 08:35
Кількість переглядів: 18

Найменування об’єкта приватизації: будівля їдальні загальною площею 168,7 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Соколівський цукровий завод». Місцезнаходження: 24633, Вінницька обл., Крижопільський р-н, с. Соколівка, вул. Службова, 1в.

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону: 19.10.2021.

Після опублікування інформаційного повідомлення електронна торгова система автоматично встановлює для кожного електронного аукціону час його проведення.

Стартова ціна об’єкта для:

- аукціону з умовами – 223021,00 гривень (без урахування ПДВ);

- аукціону із зниженням стартової ціни – 111510,50 гривень (без урахування ПДВ);

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 111510,50 гривень (без урахування ПДВ).

На остаточну ціну продажу нараховується ПДВ.

Детальна інформація за посиланням:

#Приватизація

#ТульчинськаРДА