Свято футболу до Дня міста Тульчина

Дата: 27.09.2021 16:40

26 вересня 2021 року на центральному стадіоні м. Тульчина відбувся вирішальний матч сезону 2021 року приурочений Дню міста Тульчина - Суперкубок Тульчинського району з футболу серед аматорських команд.

Суперкубок виборювали:

ФК «Фенікс» (Ганнопіль)   -   чемпіон Тульчинського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 - 2021 років та володар Кубку Тульчинського району сезону 2021року ФК «Поділля-Відродження»  (Кирнасівка).

Матч обслуговувала бригада арбітрів Вінницької обласної асоціації футболу. Організація, основне завдання якої є розвиток та популяризація футболу, систематично підтримує місцеві осередки, яким є – Громадська спілка «Тульчинська районна асоціація футболу», яку очолив Сергій Чепернатий.

Учасники матчу неодноразово вже зустрічались між собою як на районному рівні так і обласному команди приймають участь у Чемпіонаті Вінницької області серед аматорських команд.

Спортивний захід  відбувся  з дотримання усіх карантинних обмежень, диктором по стадіону неодноразово озвучувались встановлені обмеження жовтої зони для вболівальників,

Гра не розчарувала чисельних вболівальників та потішила усіх присутніх шістьма забитими м’ячами у ворота кирнасівчан при досить високому рівні майстерності гравців обох команд.

Голи забивали  -  Бєлік - 2, Турчинський, Кривіцький, Шуляк , Порхун.

По завершенню матчу команди були нагороджені грамотами, медалями, а Красень - Суперкубок отримала команда «Фенікс»(Ганнопіль).

Кращим воротарем матчу став Олександр Григоришин, а кращим гравцем – Владислав Ткрчинський.

Церемонію нагородження провели:

Тульчинський міський голова - Валерій Весняний,

Голова громадської організації «Тульчинське земляцтво», депутат  Вінницької обласної ради, член виконкому  Вінницької обласної асоціації футболу Василь Подолян,

Заступник голови Тульчинської райдержадміністрації, голова громадської спілки «Тульчинська районна асоціація футболу»  Сергій Чепернатий.

#ТульчинськаРДА