Засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19

Дата: 22.10.2021 11:26

22 жовтня 2021 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. В районній студії учасниками засідання були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк та заступник голови  райдержадміністрації Михайло Мурга.

За оперативною інформацією ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» впродовж минулої  доби  всіма  лабораторіями області досліджено  2935 зразків на COVID-19. В 558 випадках  отримано позитивний результат.

Станом на 22 жовтня 2021 року на території області зареєстровано 86434 підозри   на коронавірусну інфекцію. У 80960 випадках захворювання підтверджено, в т. ч. у 4434 дітей.

Зареєстровано 1936 летальних випадків. Одужали 73682 особи  (в т.ч. 4005 дітей та 4007  медичних працівників). За останню добу одужали  – 252 особи.  На даний час хворіє 5342 особи (в т.ч. 427 дітей, медики 130).

Станом на 22 жовтня в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 649679 зразків. На даний  час в обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України є в наявності 865 наборів реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.

уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.

не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, невідкладно  зверніться по телефоном до сімейного лікаря та повідомте його попередньою про перебування в продовж останніх 14 днів у країнах де зареєстровані випадки захворювання на COVID-19;

не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

#ТульчинськаРДА

#Вакцинація