17 сесія районної ради

Дата: 18.04.2013 16:21

18 квітня 2013 року в м. Тульчині відбулась 17 сесія районної ради 6 скликання (35 депутатів з 52) за участю голови районної ради О.Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації В.Побережника, міського, селищних, сільських голів, начальників управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівників підприємств, установ і організацій району, голів районних організацій політичних партій та громадських організацій, місцевих ЗМІ. Депутати розглянули 26 питань порядку денного, зокрема: 1. Про виконання Комплексної програми мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, Державної податкової інспекції у Тульчинському районі, інших служб по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012 – 2017 роки; 2. Про Стратегію регіонального розвитку Тульчинського району на період до 2020 року; 3. Про районну цільову соціальну програму «Молодь Тульчинщини» на 2013 – 2015 роки; 4. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 6 скликання від 17 грудня 2010 року № 12 «Про районну комплексну програму «Турбота на 2011 – 2015 роки»; 5. Про затвердження розпоряджень голови районної ради; 6. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації; 7. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік; інші та ухвалили відповідні рішення (фото додаються).

По закінченню сесії учасники зібрання взяли участь у зборі благодійних коштів в рамках проведення VIII акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» для дітей з вадами слуху та з нагоди 95-річчя з часу заснування Товариства Червоного Хреста України – добровільної гуманітарної всеукраїнської громадської організації.