18 травня – Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2016 09:01

Шановні працівники музеїв району, дослідники – краєзнавці!
Райдержадміністрація і районна рада щиросердечно вітають вас з професійним святом – Міжнародним днем музеїв.
Завдяки вашій наполегливій повсякденній праці оживає давня історія рідного краю, дбайливо зберігаються матеріальні джерела розвитку нашого народу. В тиші музейних експозицій збагачується знаннями допитливий розум, міцніють почуття патріотизму і поваги до свого роду, гартуються душі молодого покоління. Загальновідома істина, що народ, який не шанує свого минулого, не матиме і майбутнього.
Тульчинщина надзвичайно багата на героїчні події та видатні особистості. Тож ваше завдання – донести безцінну інформацію про них до кожного серця наших земляків та гостей краю.
У день професійного свята зичимо всім працівникам і ветеранам цієї важливої галузі культури здоров’я і щастя, миру і оптимізму, невичерпних сил і наснаги, благополуччя, творчих здобутків, результативних історичних пошуків і цікавих знахідок.
Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
Голова районної ради Олексій Авраменко