20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2018 08:48

Шановні земляки, дорогі друзі!

Указом Президента України П.Порошенка від 11 лютого 2015 року № 69 встановлено День Героїв Небесної Сотні, пам’ять яких вшановуємо щорічно 20 лютого. В Указі зазначається, що це рішення спрямоване на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У важкий для країни час всі наші дії мають бути спрямовані на консолідацію суспільства, мобілізацію сил на захист державної цілісності, проведення глибоких і позитивних реформ. Не дамо ворогам зруйнувати нашу віру в нову, потужну Україну! Вшановуючи світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, зичимо всім мешканцям району міцного здоров’я, щастя і добра, духовних сил і невичерпної енергії, вагомих успіхів у праці і навчанні, злагоди і миру.

В єдності наша сила! Слава Україні! Героям слава!

голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

голова районної ради Олексій Авраменко