20 травня – День банківських працівників

Дата: 20.05.2016 07:56

Шановні працівники та ветерани банківських установ!
Від імені районної державної адміністрації, районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем банківських працівників.
Останнім часом ми є свідками практичної інтеграції України у світову банківську систему через співпрацю з її провідними представниками. Цей процес обумовлює високу відповідальність держави щодо створення відповідних правових умов, які б надійно захищали фінансові інтереси всіх громадян України.
На даний час в районі функціонують структурні підрозділи провідних банків нашої держави. Впевнені, що і надалі роль банківської сфери буде зростати, банки стануть надійними партнерами ще більшої кількості підприємств, установ і організацій району по виконанню виробничих завдань, запровадженню сучасних технологій, взаємовигідних інвестиційних проектів.
Зичимо працівникам банків мирного неба, міцного здоров’я, витримки та оптимізму, професійних здобутків, вдячних клієнтів та сімейного благополуччя.
Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
Голова районної ради Олексій Авраменко