21 травня – День науки

Дата: 20.05.2016 07:58

Шановні тульчинці!

Сучасний технологічний, інформаційний світ вимагає від народів і держав наполегливо розвивати науку у всіх напрямках людської діяльності. Економічний стан районів і областей незалежної України безпосередньо залежить від рівня наукової підтримки виробничих процесів.

Широка гуманітарна сфера теж не може залишатися на старих наукових рубежах і водночас задовольняти постійно зростаючі потреби українського суспільства. Прогрес чи регрес України – це дилема швидше наукова, ніж політична чи економічна, адже світову кризу подолає творчий розум і працьовиті руки.

Дозвольте сердечно привітати всіх з державним професійним святом – Днем науки, побажати Тульчинщині примноження власних інтелектуальних кадрів та вагомих наукових досягнень і відкриттів задля розвитку України.

Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко