22-а річниця незалежності України в Тульчині

Дата: 27.08.2013 16:48

23 серпня 2013 року в м. Тульчині (районний будинок культури) проведені районні урочистості з нагоди 22-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України за участю голови райдержадміністрації А.Бузіка, голови районної ради О.Авраменка, міського голови В.Весняного, державних службовців райдержадміністрації, інших державних установ, районної та міської рад, делегацій від усіх територіальних громад району на чолі з селищними, сільськими головами, керівників та представників підприємств, установ і організацій району, районних осередків політичних партій та громадських організацій, місцевих ЗМІ. 15 осіб були нагороджені подякою облдержадміністрації та обласної ради, почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради. З вітальним словом до присутніх звернулися: голова райдержадміністрації А.Бузік, голова районної ради О.Авраменко, керівник делегації з Бєлгородської області Російської Федерації В.Зубов, протоієрей Тульчинсько-Брацлавської єпархії УПЦ о. Роман (Рудаков). Проведено покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, Меморіалу Слави, пам’ятника загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни. Відбувся тематичний концерт «Була Вкраїна, є й буде». Навколо районного будинку культури була розгорнута виставка народної творчості «Скарби Тульчинщини» за участю всіх територіальних громад району.