25 червня – День молоді

Дата: 23.06.2017 15:26

Шановна молодь, юнаки і дівчата Тульчинщини!
Районна державна адміністрація і районна рада сердечно вітають молоде покоління району з чудовим святом – Днем молоді.
Традиційно, в останню неділю червня, ми відзначаємо свято молодості і краси, яке асоціюється з молодечим запалом і максималізмом юного покоління Української держави, з мріями і сподіваннями в щасливе майбуття та здійснення всіх задумів і планів молодих людей.
В складних умовах сьогодення молодь потребує реальної державної підтримки у питаннях здобуття освіти і роботи, створення сім’ї і отримання житла. Структурні підрозділи райдержадміністрації, районна і місцеві ради забезпечують реалізацію державної молодіжної політики в районі. Це – складний процес і кінцевий успіх залежить також від ініціативності, наполегливості, допитливості, принциповості, дієвості молоді Тульчинщини. Адже майбутнє України належить молодим!
Вітаємо дівчат і юнаків району з молодіжним святом! Бажаємо міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, родинного тепла, успіхів у навчанні та праці. Хай доля буде щедрою на добро, а ваші молодечі завзятість, оптимізм та енергія - невичерпними!
Голова районної державної адміністрації
Микола Підболячний